Ühe suve kroonika. Ellu Elleri mälestused suvest Karjalas. Elavik V

3.00

Koostaja: Ene Kuljus. Toimetaja: Katre Koit, Kujundus: Kadi Pajupuu. Pehmekaaneline, 95 lk, eesti keeles. Mõõdud: 15 x 18 cm. Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum 2006

Laos

Ellu ja Heino Elleri 1953. aastal Karjalas koosveedetud puhkuse lugu “Ühe suve kroonika” on Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi väljaandel ilmuva sarja ELAVIK viies raamat. Selle raamatuga alustab muuseum kui Heino Elleri pärandi hoidja ja autoriõiguste omanik Eesti rahvusliku muusika suurkuju ja mitme põlvkonna heliloojate õpetaja saja kahekümnenda juubeli aastat. Elleri personaalkogu M 39 pakub uurijale suurt avastamisrõõmu. Ning nagu ka helilooja abikaasa Ellu Elleri päevikumärkmed avavad helilooja isiku uuest ja huvitavast vaatenurgast.

Tootekood: 60064920 Kategooriad: ,
Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.